Neden Böyle Yapıyor

Kedimseker

ben normal oturuyorum kedim kulaklarını geriye atıp, gözlerini büyütüp,yan yan zıplayarak üstüme geliyor. sonra biraz bakıyor bana korkunç bi şekilde sonrasına her yerde koşuyor niye ki ayağa kalkıyorum zıplıyor ısırıyor amacı ne sizce

6 CEVAP

Hep mi böyle yapıyordu yoksa. Yeni huyu mu. Hep öyleyse oynamak istiyordur.ilgi istiyordur. 30 dk oynatin koşturup enerjisini atsın.
Eğer yeni huyusa belki üstünüzde başka koku aliyordur.belki bir şeye kin tutuyordur. Bilemiycem ama bence daha çok 1.ihtimaldir ( yani oynamak istiyor)

Blackcat34

Benim kedimde öyle yapıyor ve asla uyumuyor sanki. Mesaim bittiği an yatana kadar onunlayım ama doymuyor yorulmuyor koş oraya koş buraya durmak nedir bilmiyor. Kucağımızda bile uyuyakalmıyor yani düşünün. Uzanıp yanıma yatırıyorum bir dakika içinde fırlayıp yaramazlık peşine.

Oqrenerde06

Oyun oynamak istiyordur seni oyuna davet ediyor

sugartgecat

oyun oynamanızı istiyo onunla heyecandan yapıyolar öyle

alabalik32

Aynısını arada benimki de yapıyor. Kendi kendine oyun çıkarıyor.

Venuskedisi

Benim kedimde aynı hareketleri sergiliyor oyun oynamak istediği icin