Kedim Çıldırdı Birdenbire Hırçınlaştı

Ahmetemind

7 Aylık kedim normalde az tırmalayan nadiren ısıran uslu bir kediydi elimize karşı garip bir huyu yoktu.Geçen hafta kısırlaştırdıktan sonra daha da sevecen kendini sevdiren uslu bir kedi oldu.Fakat bugün kafamda zıplayan bir kedi ile uyandım maması suyu tuvaleti temiz herhangi bir şeyi yok birden bire elime koluma atlıyor.Kuşlara gidip kafese atlayıp kaçıyor.Bu arada kuşum yumurtladı kedim yüzünden bir odaya kapamak zorunda kaldım.Normalmidir sizce?

1 CEVAP

tika_waylan

Kisirlastirolinca cok strese giriyor bazi kediler biraz nazli geciriyor o devreyi o devreden cikinca da sonucta farkli bir psikolojiye girdigi icin kucuk bir davranis degisikligi olmus olabilir.
Genelde kisirlastirildiktan sonra daha sakin olurlar muhtemelen zamanla eski haline dönecektir.