10-21.00 Arası Evde Yokum, Ev 2+1 Ufak Bir Bahçesi Var, Köpek Bakabilir Miyim?

DenizTinik

Arkadaşlar baktığım çok kedi var, aile yanından ayrıldım kendi evimde köpek beslemek istiyorum ama benim için çok yeni bi dünya. Çalıştığım için sabah 10dan akşama kadar yalnız kalamaz ama bence, çalışan insanlar nasıl köpek bakıyorlar? Bu işin adabı nedir? Ufak bi bahçe var sokağa çıkış yok diğer apartmanların bahçesine bakıyor ama çok kedi var bu yüzden de bahçe bana ait değil yani oraya gönül rahatlığıyla bırakamam bence. Tavsiyelerinizi bekliyorum

18 CEVAP

TATA4242

Hatta bakdığımızda polis köpeklerinde dahi pati ver gibi komutlara cevap verme durumu mevcuttur.İşde asıl amacı bu kontrol mekanizmasıdır.

DenizTinik

Peki bana iyi-orta seviye mamalar önerebilir misiniz, veteriner masrafları kedininki ile aynı mı mesela, aşılama seyahat gibi süreçleri nasıl yönetiyorsunuz?

Mehmetkr

Bizim burda kedi ile köpek aşısı bir değil köpeklerinki daha pahalı doğal olarak diğer veteriner masrafları da daha pahalı.
Mamayı eğer ki istediğiniz mamayı söyleyin benim bütçem var demiyorsaniz şimdiden onermemiz doğru olmaz sonuç olarak her köpek aynı miktarda yemiyor ve masrafı da aynı olmuyor. Köpeği alın o zaman bütçenize uygun mama önerisi yaparız