Bir Dakika Buraya Bakabilirmisiniz.

Mustafanacar

Kedilerime ********dan 15 kg mama sipariş ettim kedilerim sevmezse iade edebilirmiyim? bilgisi olanlar varmı

7 CEVAP

Mustafanacar

Tr-end-yol

Mustafanacar

Yorumlarda gördüğüm kadarıyla 10 kediden 3 ü yemiyor

Mustafanacar

********* dan

Eğer paketi açarsanız geri iade edemezsiniz diye biliyorum, yorumları kötü mü mamanın? Direnirseniz yerler belki. Çünkü bu şekilde iade aldıklarını hiç duymadım.

Mustafanacar

mihriii

açık mama satan bi petshopa satabilirsiniz belki sevmezlerse

Salihaylmz

Paketi açmazsanız iade edebilirsiniz diye biliyorum paket açılırsa iade kabul edilmez. Mama alırken sevip sevmeyeceğini düşünüyorsanız önce numune alın veya güvenilir bir petshoptan açık alıp deneyin.