Uygun Fiyatlı Kedi Kumu Önerir Misiniz

Anonymus386040

Uygun fiyatlı kedi kumu önerir misiniz? En fazla Sanicat, Mırmır fiyatlarına çıkabilirim daha yükseğini alamam. Sanicat ve Mırmır kullananlar memnun mu yazarsanız çok sevinirim ayrıca.

12 CEVAP

Mustafanacar

Micho kedi kumu

mertcanylmz

Sanicatten memnunum, indirimde Everclean aldım fakat bitince tekrar Sanicat alırım. Everclean iyi ama o fiyat farkı kadar da bir fayda görmedim. Belki benim aldığım türüyle ilgilidir.

ilkiny

Mırmır aktif karbonlu olanı kullandık, bizde genelde kumdan kaynaklı göz sorunları oluyor mırmır' da hiç yaşamadık topaklanması koku tutması da iyiydi. Biraz daha uygun olsa sürekli kullanabilirdim, indirimde tekrar almayı düşünüyorum.

Anonymus944867

ben en son indirimle 40 kg lindocat ve 10kg proline a toplam 25 tl ödedim bence kuma para vermek saçmalık

aybikeyyy

ben de aktif karbonlu mırmırı yeni almaya başladım. Epey memnunum. Bir haftadır kullanıyor kedim. Her gün temizliyorum. Henüz hiç koku yok. En beğendiğim yanı da çok hızlı ve sağlam topaklanması. Hemen yaptıktan sonra temizlesem bile hiç parçalanmıyor. Tabi her ince taneli kum gibi mırmır da tozuyor çokça.

Seymaaacaan

******** gibi sitelerde indirim kovalayabirsiniz. Proline ve lindocat güzel kumlar indirime sık sık giriyor 20lt 40 tl ye bulunuyor rahatlıkla :)

formix öneririm 26- 30 tl civarı internette ama biz petshoptan 20 tl ye alıyoruz.

Proline öneririm, internetten isteyebilirsiniz.

Ben 12kg 45tl verdim çok pahalı ince taneli kum iri taneli deneyeceğim yapay görünenden

Anonymus944867

t r e n d y o l d a n indirim ve kupon kovalayın dediğim gibi 50 kg kuma 25 tl verdim kumlardan da memnunum

aybikeyyy

ben de aktif karbonlu mırmırı yeni almaya başladım. Epey memnunum. Bir haftadır kullanıyor kedim. Her gün temizliyorum. Henüz hiç koku yok. En beğendiğim yanı da çok hızlı ve sağlam topaklanması. Hemen yaptıktan sonra temizlesem bile hiç parçalanmıyor. Tabi her ince taneli kum gibi mırmır da tozuyor çokça.

Oqrenerde06

Kesinlikle lindocat bir çok kedi kumu denemiş birisi olarak kesinlikle tavsiye ederim koku tutucu özelliği toz tutmaması gerçekten avantaj kokusu da kedilerimizi rahatsız etmiyor ilk defa 2. Bir paket kum aldım lindocat de normalde 1 kere dener geçerim gerçekten... Tavsiye ederim