Çok Acil Sokağa Bırakılmış Korkan Kediye Nasıl Yaklaşılır

esragncl

arkadaşlar bugün birisi taksiyle gelip kedisini bizim sokağa bırakıp gitmiş. saatlerdir durmadan miyavlıyor eve almak istiyorum fakat inanılmaz derecede korkuyor asla yanaşamıyorum mama koydum biraz uzaklaşıp gelmesini bekledim ama gelmiyor. eve almak istiyorum sokakta kalmasına vicdanım el vermiyor lütfen yardımcı olur musunuz nasıl sakinleştirebilirim nasıl yanıma yaklaşmasını sağlayabilirim yavrucuk sokaklarda kalmasın yardımlarınızı bekliyorum

5 CEVAP

sforselin

Taşıma çantanız varsa belki girer. Normal zamanda zorla sokuyor olsak da eve gideceklerini düşündükleri zaman hemen giriyorlar içine.

zba7

Ne yaptınız? Alabildiniz mi ?

mihriii

yaş mama deneyim bence bi de

cerenruya

Oy kuzum benim ya, dışarıyı nerden bilsin yavrucak. Yaş mamayla deneseniz, hava da cok soguk. Alma imkaniniz varsa cok iyi olur🥺

ozerumeysa

Benim de aklıma taşıma çantası geldi korktuklarında hemen giriyorlar