Kedim Sevdirmiyor

damladamlaxx

tekir dişi 5 aylık kedim çok nadir sevdirir kendini sabahlari sadece aşırı derecede sevdiriyo günün diger saatlerinde dokunsak kacıyo ama seviyo da sevilmeyi mırlamaya başlıyo bazen sırt üstü yatıp karnını açıyo çok çözemedim her neyse babam hayvanları çok seviyo ve evdeki kediyi de sevmek istiyo ama her sevmek istediginde kaçıyo babam üzülüyo muhtmelen ki hepimiz üzülüyoruz.. acaba ödül mamasıyla sevdirme olayını halledebilir miyiz veya kısırlastırınca falan daha sevecen olur mu yakın zamanda kardes sahiplenmeyi planlıyoruz bi de daha kolay olur gibi alısmaları böylece

6 CEVAP

damladamlaxx

hoslanmıyo degil ki hosuna gitmiyo olsa ugrasmam zaten daha cok tesvik etmeye calısıyorum sadece

mihriii

ay evet bizimki de abimden ve babamdan kaçıyo ben de üzülüyorum böyle olunca 1 ay kadar oldu biz sahipleneli hala alışamadı siz ne zaman sahiplendiniz belki zamanla alışır dediğiniz gibi ödüllerle yaş mamalarla falan

damladamlaxx

3 aydır beraberiz yani ilk günlere göre biraz daha sevdiriyo

bazı kediler okşanmaktan hoşlanır bazıları ise hiç hoşlanmaz. kedinin karakterine göre değişir

sugartgecat

ödül mamasıyla nasıl yapcaksınız ki bunu

Miminimi

Karakteri öyledir belki de. Ellemeyin hiç, sadece konuşun sevgi sözcükleri kullanın bir süre. Elinizi koklatın, belki kendini sevdirmeye çalışabilir.