Allahını Seven Bir Baksın

kopekhayrani

Anket

1-2 eksik filan var
(2 oy)
çokkkk eksik var
(0 oy)
sakın besleme yanlış kurmuşsun akvaryumu
(4 oy)
eksik yok
(1 oy)
yaptıklarım boşuna
(0 oy)
mşlh güzel gidiyo bakabilirsin
(2 oy)
Toplam (9 oy)

Şimdi ben çeşme suyunu doldurup akvaryumda koydum akvaryumda motoru koyup çalıştırdım ısıtıcıyı koydum 10 15 dk çalıştı süsledim akvaryumu suyu dinlendirdim yarın lepistes alıcam onlar için akvaryum yeterlimi bide bakımını yazarmısınız beslenme vsayre filan tercübeliyim önceden 86 lepistesim vardı ama ona dair hiçbirşey ve hiçbirşey hatırlamıyorum tatile gittim bir arkadaşa verdim bakması için o tuvalete gitmiş kedisi tüm balıkları öldürmüş lütfen yardım edin

16 CEVAP

Anonymus552223

Ayse nazin yazdigina bak. İyi bisey gibi yazmis bi de. Sıkis tikis doldurmayin , balik ta olsa yazik hayvana. Birakin ozgurce yuzsunler olmalari gereken yerde