Golosi

Berkekaya01

Golosi kedi maması nasıl ? Tavsiye eder misiniz ? Kısırlaştırılmış kediler için olanından almayı düşünüyorum, üriner sistemi için sıkıntı olur mu ?

3 CEVAP

Yavru_kedii

Daha kaliteli bir mama kullanmanızı öneririm GOLOSİ bana göre yetersiz yani SOKAK CANLARINA göre

Britcare ve profine daha iyi alternatifler gibi geliyor bozita veya matisse den.

abdurrahmany

gönül ister ki nd, acana, orijen ama olmuyor. ben size matisse yi önerebilirim bütçeniz yeterli değilse. gdo yok, yapay koruyucu içermiyor. et oranı ve vitamin değerleri iyi içinde ki tahıl oranları birçok mamaya göre daha iyi yapay koruyucu olmasında . bunun yanında bozita yıda öneririm.
Dehidre edilmiş somon balıgı eti (%32,00), pirinç (%25,00), mısır, mısır gluteni, lifli bitkiler, dehidre edilmiş balık, tavuk yağı, digest, kurutulmuş şeker pancarı, balık yağı, bitkisel yağlar, kurutulmuş yumurta, sodyum klorid, potasyum klorid, kalsiyum sülfat, DL-metionin, kolin klorid, kurutulmuş bira mayası, taurine, L-karnitin, çinko oksit, çinko sülfat monohidrat, mangan sülfat monohidrat, demir sülfat monohidrat, demir karbonat monohidrat, bakır sülfat pantahidrat, kalsiyum iyodad anhydros, kobalt karbonat monohidrat, sodyum selenit, vitaminler.

Mamanın Analizi;
Ham protein % 31,00, ham yağ % 11,00, nem % 9,00, ham selüloz % 5,90, kül % 6,60, kalsiyum % 0,90, fosfor % 0,80, vitamin A 16.000 IU/kg, vitamin D3 1600 IU/kg, vitamin E (tocopherol) 160 mg/kg.