Yeni Gelen Kedime Tuvaletin Yerini Nasıl Gösteririm?

Napim

Bu hafta cuma günü, yani bugün diyebiliriz sanırım. Kedimiz gelecek. Sadece tek bir şeyden tedirgin oluyorum. Kedim geldiğinde büyük ihtimal bizden korkacak ve bizden kaçacak tır. Elimize bile almayacağız kaçtığı için, bu durumda ona tuvaletinin yerini nasıl gösterebilirim? Alıp tuvalete koyma imkanım yok çünkü bizden kaçıyor ve zorla koymak istemiyorum.

3 CEVAP

mihriii

kum kabını görünce girmişti benimki olduğu yere kum kabını koyarsınız siz uzaklaşırsınız girer bence kapısı kapalı olmasın kapalı tuvaletse yeter

Gelyahron

Ulaşabilecegi bir yere tuvaletini bırakın. İçgüdüsel olarak kendi merak edip yapar zaten. Sonra da koymak istediğiniz yere koyabilirsiniz

seliinkececi

kum kabina goturup koklamasini saglayin hatta kendi elinizle kumu eseleseniz bile olur ben oyle gösteririm hep:)