Kedimin Üst Dudağı Kenarındakiler Nedir

Minnak53

Merhaba ,
Bugün kedimin ağız içinde üst sağ dudak içine doğru beyazımsı sanırım içi iltihaplı birşeyler çıkmış yada ben bugün farkettim nedir bilen var mı arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz kedim 8 aylık erkek.

4 CEVAP

Minnak53

Merhaba bende yarın öğleden sonra götürücem veterinerime geçen hafta 3 gün boyunca kustu yavrucak tahlil yapıldı temiz çıktı kusma engelleyici sanırım o vitamin yapıldı tam iyileşti derken bugünde bunu gördüm insan çok üzülüyor kedim acı acı miyavlıyor mama yemek istiyor ama sanırım acıdığı için yiyemiyor :( inşallah bunuda hallederiz bu arada sizede geçmiş olsun bakalım yarın bana ne diyecek doktorumuz ama soğuk algınlığında ağız içinde dudağının üst tarafında kabarcık çıkar mı anlayamadım içi iltihaplı ağız hastalığı diye düşünüyorum bilemedim acemi olduğumdan napıcamı şaşırdım valla :(

mhtpyldz

Merhaba , bende kedimde dün farkettim veterinere gittim hrmen , üsütmüs dedi antibiyotik igne oldu :(

yanik_kedi

Umarım ciddi bir sorun değildir çok geçmiş olsun :(

Minnak53

Teşekkür ederim umarım değildir :(