Acil Durum Bitttt

Telanurrr

Kedimde bit var ne yapmalıyım bilgisi olan var mı ? Zıplamıyor yürüyor baktım

12 CEVAP

seliinkececi

dış paraziti var mi? yoksa yaptirin benim kopegimde de pire vardi dis parazitle doktu hepsini 1 gunde.

Miminimi

Dış parazit ilacı kullanın. Yoksa su ve sirke karıştırın pamukla silin. Bu uzaklaşmasını sağlayabilir çok yoksa.

Blackcat34

:( geçmiş olsun

mihriii

bizimkinin de 1 ay olmuştu geçen bahçemiz var arada oraya giyoruz orda pire görmüştüm üstünde 2 tane yakaladım yumurtaları da vardı siyah siyah ama artık yok sanırım baya baktım sanırım ısırınca ölüyolar ama emin değilim

seliinkececi

Merak etmeyin size gecmez. Veterinere gidin parazit kovucu sprey vs. sıkıyorlar o zaman gecer

MinikPati191

Size geçmez büyük ihtimalle. Benim kedim ilk geldiğinde de parazit görmüştüm üstünde. Annesi ölmüştü ve 3,5 haftalıktı veteriner çok küçük olduğu için yapamayız 15gün sonra yapalım dedi, biz 15 gün boyunca yan yana yattıyorduk kediyle bir sorun olmadı, zaten vet de demişti merak etmeyin eve yayılma vs olmaz diye.

Ezokoc

Tabikide ucretli iyi bi dis parazit damlası bitirir . Ayrica bit degildir piredir kedilerde bit olmaz surekli bit tarağı ile tarayın sirkeli su ile ama mutlaka veterinere gidip dis parazit yaptirin yoksa kurtulamazsiniz ben 60 tlye yaptiriyorum

Telanurrr

Çok yok 2 tane gördüm. Dış parazit olarakda ense damlası kullandık 1 ay önce hiç fark etmemiştim bugün fark ettim işe yaramadı mı acaba yaaa

Telanurrr

Bana geçer mi acaba

Telanurrr

Çok teşekkür ederim hepinize ama ne yapacam hâla bilmiyorum 🤷🏻‍♀️

Telanurrr

Peki bi ücret alıyorlar mı bunun için bi bilginiz var mı ? Her türlü yaptırıcam zatende

Telanurrr

Dış parazit yaptırdım ensesine damla olarak geçirmedi demek ki