Kedim Kapı Koluna Zıplıyor

Acadrax

4 aylık kedim arada kapı koluna zıplıyor küçük olduğu için erişemiyor ama büyüyünce kapıyı açar diye tedirgin oluyorum napılabilir buna

3 CEVAP

freepixel

Kapıyı kilitle :)

Miminimi

Kolay açılan bir kapıysa açabilir büyüyünce. Oda kapılarının kapalı olmasından hoşnut olmuyorlar. Benim kedim hep kapalı olan tuvalet kapısını ve dış kapıyı merak edip durdu birkaç kez gördü. Sonra alıştı artık oralara bakmamaya hep kapalı diye.

freepixel

Bizimki vazgeçmiyor kapılardan. Özellikle dış kapıya. Kilitli devamlı kapım..