2.5 Aylık Golden Retriver Yavrusu Bu Havalarda Üşür Mü

eEymme

kopek-urunleri/trixie-polyester-kopek-esofmani-27x36cm-gri-xs.html
/kopek-urunleri/trixie-kopek-palto-ve-yagmurlugu-27cm-kirmizi-xs.html
.
uzun anlatcam isteyen okusun köpeğimin yaşı belli oldu 2.5 aylık yakında bizimle olucak neyse bu hava sıcaklıklarında üşür mü linklerden kıyafetleri görebilirsiniz buranın iklmimi böyle ben bu soruyu daha önce sormuştum ama hiçbirşey net değildi üşür mü üşürse ne yapmamamız gerwek kulubesi ısı yalıtımlı kapılı 2 farklı çeşit trixe polarlı kıyafeti var üşümeyeceğini umuyorum sizin düşüncenizi almak isterin NOT: SICAKLIK FOTODA YAZMAKTADIR bilginize

16 CEVAP

eEymme

mandu ahşap ısı yalıtımlı kulubesi var