Acil Bakiniz

aycacetin2472

Arkadaslar koyumuze bir gunlugune geldim koyde cok seker.bir yavru kedi var sokakta yasiyor eve almak istiyorum. Sokagin basindaki teyze vermiyor bn bakiyorum diyor. Kedileer sokakta kaliyor fakat. Bn kararliym almak istiyorum. Evee goturup bn bakacagim acaba gitmeme yakin. Oralara gidip kediyi alsam gunah olurmu. Yani calmis gibi. Ama teyze bakamiyor yani kediciye ekmek fln veriyor. Dogru olurmu. Sey diyor. Bnim diyo. Torunlarim geliyo diyo. Haftada bir defa ankaradan onlarin diyor geldilermi eve aliyolarmis. Gittilermi sokaga saliyor. Eve bagliyolarmis. Eziyet ve benim koyum bursada. Torunlari 2,3 ayda bir geliyor. Ne yapmaliyim. Eve donmeme 1 saat kaldi acil.cvp verin!!!

4 CEVAP

Ben olsam alırdım. Sokakta kalıp ekmek yemek mi, ev ortamında ilgi görmek ve mama ile beslenmek mi? Üstelik daha yavru ise gelişimi için ekmekten ve 3 ayda bir eve almaktan fazlası gerekir. Sonuçta kedinin iyiliği için bu.

aycacetin2472

Tesekkurler. :) aldim getirdim fakat annem istemedi

Yavru_kedii

Soruyu bir daha açar mısınız? İşlem başarısız yazıyor

mitom

ALMALISIN KAÇIR İYİ BAKABİLECEGİNE İNANIYOSAN