Acil Bakiniz

aycacetin2472

Anket

Al git
(4 oy)
Alma
(0 oy)
Kacir gizlice
(7 oy)
Gunah ama bi can kurtaracaksin
(0 oy)
Bosver
(0 oy)
Toplam (11 oy)

Arkadaslar koyumuze bir gunlugune geldim koyde cok seker.bir yavru kedi var sokakta yasiyor eve almak istiyorum. Sokagin basindaki teyze vermiyor bn bakiyorum diyor. Kedileer sokakta kaliyor fakat. Bn kararliym almak istiyorum. Evee goturup bn bakacagim acaba gitmeme yakin. Oralara gidip kediyi alsam gunah olurmu. Yani calmis gibi. Ama teyze bakamiyor yani kediciye ekmek fln veriyor. Dogru olurmu. Sey diyor. Bnim diyo. Torunlarim geliyo diyo. Haftada bir defa ankaradan onlarin diyor geldilermi eve aliyolarmis. Gittilermi sokaga saliyor. Eve bagliyolarmis. Eziyet ve benim koyum bursada. Torunlari 2,3 ayda bir geliyor. Ne yapmaliyim. Eve donmeme 1 saat kaldi acil.cvp verin!!!

29 CEVAP

yanik_kedi

Kesinlikle al bir canı kurtaracaksın :)

aycacetin2472

Babanemlere biraktim onlar cok sevdi onlarda suan:) merak etmeyin tekrar. Sokaga salacak kadar cani deyilim

yanik_kedi

Elbette kuma alışır siz alın o kediyi ekmek de neymiş zavallı açlıktan ekmek yiyor alsaniz çok iyi olur :)

kopekhayrani

Alınca resmini koyarmısınız

kopekhayrani

Ayn sonuçta sevap alıyorsun önemli olan o kadının yorumların keyfi değil

kopekhayrani

Al diyen herkese katılıyorum

Duman14

Kaçır hemen anlamaz kim olduğunu görmesin seni bir daha köye gittiğinde hiç bir şey bilmiyormuş gibi davran

kopekhayrani

Yanık kedi soruma bakarmısın

aycacetin2472

Dimi bncede bakin o.kadar ck istiyorumki. Kadinla bn konustum ikna edemedim dedemi taniyo diye onla gittim. Yok diyo. Vermiyo. Bnde..sinirlendim. Ciktim. Yemicem.kedini dedim snden ii bakarim. Bana diyo. Bn hergun. Ekmek veriyor peynir veriiyom sn oyle.bakamazsin onlara yav dedim teyze de git surdan. Biz ozel mama kullaniyoz. Bnde onlara ozel. Peynir veriyom diyo. Cok yasli bi teyze

kopekhayrani

Ahahaahah sahhshs böyle teyzeler kaldımı

aycacetin2472

Bnim kedimle.anlasabilirmi. kediim. 10.aylik o kedii 3,4 ayliktir en fZla. Ve ikiside disi olacak

aycacetin2472

Arkadaslaar alabilirsem. Fotosunu baska forumda atarim :)

kopekhayrani

P itbulla kedi alıştıysa ohoooo kesin alışırlar

kopekhayrani

En mantıklısı bizim dediğimiz gene ekmekten iyidir

kopekhayrani

Onun yiyeceği mama