Kedim Sürekli Isırıyor

Xjwfel

Merhaba arkadaşlar kedim sürekli ısırıyor ve tırmalıyor yaklaşık 2.5 aylık. Sabah yürürken ayaklarımıza zıplıyor. Gece yatağa zıplayıp uyandırıyor ve elimizi bulup ısırıyor. Akşamları oyun amacıyla da gelip ısırıyor. Bi oyuncak almayı istiyorum bu ısırma sevdasından vazgeçirmek için. Çünkü tırlamaları ve ısırmaları yüzünden ellerim hep yara.. bildiğiniz bir oyuncak var mı ya da bie yöntem önerir misiniz teşekkürler şimdiden

6 CEVAP

kopekhayrani

Tırmalama tahtası varmı

Minnak53

Yavru olduğundan oyun oynamak istiyordu ilk dönemlerde bizde de vardı tırmalama tahtası vs oyuncaklar aldık sonra elimizi dişlediğinde ellerimizi sertçe çekmedik çünkü oyuna cevap geldiğini sanıp daha çok dişliyorlarmış veteriner dedi yavaş yavaş çekerek yüksek bir tonda hayıra alıştırdık şimdi hiçbir sıkıntı yok :)

Tamamen oyun amaçlı :) onu yorun ve uygun oyuncaklarla oynatın. Lazer kullanmayın.

mitom

TIRMALAMA TAHTASI VE TOP AL BENİMDE KEDİM VARDI HERKES YATAR O SEHBA TEPELERİNDE KOSTURURDU KÜCÜK OLDUGUNDAN DOLAYI COK OYUN İSTİYOLAR TIRNAKLARINI TÖRPÜLEMEK İCİNDE KOLTUKLARA YADA BACAKLARMIZA YAPISIRDI

senemkaraca

kesinlikle oyun amaçlı yapıyor..tırmalasada ısırsada can acıtmıyor. oyuzden bişi olmaz ama arkadaşlarında dediği gibi tırmalama tahtası ve bir top al onunla sürekli ilgilen :))) patili günler

betulerdem

Tırnaklarını kesmeniz tırmalama işini daha az yaralara indirmenize yardımcı olabilir ve küçüklükten tırnak kesimine alıştırmış olursunuz bir de el ve ayaklarınızla oynatmayın yoksa büyüse de devam ediyor bizim cadı hala el ayak ısırıyor