Neden Böyle Yaptı?

nigarkhalil

Kedim hep kakasın kuma yapardı. Az önce yere yapmış ve yavru kedi. Nie yapmış ola bilir? Bide bugünde sanki biraz halsiz gibiydi

3 CEVAP

mericcdoga

Küçük kediler bazen oyun oynarken ya da başka şeylerle ilgilenirken tuvalete yetişemeyebilirmiş bana da veterinerim söylemişti, böyle bir durum olabilir

Eliffunda

Gerginlik duyduğu birşey hissederse de etrafa yaparmış kedim de arada korkunca yapıyor.

batsy

Belki tutamamıştır tuvaletini. Benim kedim 2 aylıkken ishal olmuştu tuvalete yetişemedi halıya pozisyon aldı hemen kucağıma alıp götürmüştüm kumuna kakasının kıvamı nasıldır bilmiyorum ama belki yetişememiştir kumuna