Kedim Aşırı Enerjik

mericcdoga

3.5 aylık erkek bir kedim var. Asla yorulmuyor bütün akşam zıp zıp zıplıyor. Enerjisini atsın diye sürekli oyun oynuyoruz kovalamaca oynuyoruz ama enerjisi asla bitmiyor arada hızını alamayıp bize bile girişiyor. Yavru olmasından kaynaklı mı bu enerji, hepsi mi böyle çok merak ediyorum

6 CEVAP

Eliffunda

Benimde 3-4 aylık bir kedim var o da öyle akşam olunca enerjisi tavan yapıyor. Biz veterinere sormuştuk . Normalde dışarıda gece avlanırlarmış bu nedenle bünyeleri gece hareketliliğine doğuştan alışıkmış.

Kedinin cinsine bağlı olabiliyor. Mesela tekir kediler genelde hareketli olur ben kedim de çok tembeldir (british)

Eliffunda

Benimde 3-4 aylık bir kedim var o da öyle akşam olunca enerjisi tavan yapıyor. Biz veterinere sormuştuk . Normalde dışarıda gece avlanırlarmış bu nedenle bünyeleri gece hareketliliğine doğuştan alışıkmış.

Eliffunda

Benimde 3-4 aylık bir kedim var o da öyle akşam olunca enerjisi tavan yapıyor. Biz veterinere sormuştuk . Normalde dışarıda gece avlanırlarmış bu nedenle bünyeleri gece hareketliliğine doğuştan alışıkmış.

Eliffunda

Benimde 3-4 aylık bir kedim var o da öyle akşam olunca enerjisi tavan yapıyor. Biz veterinere sormuştuk . Normalde dışarıda gece avlanırlarmış bu nedenle bünyeleri gece hareketliliğine doğuştan alışıkmış.

mericcdoga

Kedimde fiziksel olarak farklı ırkların özelliklerini görsem de genel anlamda tupturuncu bir sarman diyebiliriz belki de bununla alakalıdır dediğiniz gibi