Kısırlaştırma Sonrasi

gayelise

Bir şey çok merak ediyorum 3 gün önce dişi kedimizi kisirlastirdik veteriner boyunlugu 4 gün sonra çıkaracağını söyledi fakat eve geldigimiz andan itibaren kedim her takısimiz da çıkardı biz de bol bir kiyafet giydirdik arada onu da çıkarıyor ama yine idare diyoruz ayrıca sürekli kendini yalamaya çalışıyor 3 gunden beri 1 dk bile yalnız kalmadı annemle nöbetleşe yanından ayrilmiyoruz yalamasin diye tuvalete bile yanına biri gelmeden çıkıp gidemiyoruz geceleri de aynı şekilde birimiz 3 saat uyuyor digerimiz kalkiyor merak ettiğim şey şu herkes böyle mi dişi kedi kısırlaştırma sonrasında uykusuz mu kaliyor gerçekten 3 gün sanki 3 yıl olmuş gibi birimiz yemek yerken digerimiz yiyemez başında beklemesi gerek uyusa bile güvenip birakamiyoruz arada kalkıp yalamaya çalışıyor çünkü

2 CEVAP

Cansupakize

Birimde ilk gün sizin gibi geçti yakalık basa bela taktığım an çıkardı ama on gün takılı kalmadı gerekiyormuş yara iyileştiği için kaşınıyormuş kanatmaması ıcın yakalıgı zar zor veteriner taktı ve sıkı bağladı açamadı yarın çıkarız bende merak ediyorum tepkisi ne olacak ☺️ Sizde yakalıgı bir şekilde tekrar taktırsaydınız KESK’e en azından rahat uyursunuz

gayelise

Alıştık artık bir an önce iyileşsin yeterki ama veteriner 4 gün kalması yeterli dedi 4.gun de yarın doluyor yalasa da bir şey olmaz dedi yine endişeliyiz tabi