Kedilerim Mamayı Beğenmedi İade Edebiliyor Muyum

Elmas35

Fitmin kedi mamasından sipariş ettim ve şu an mama reddi yaşıyorum acaba diğer mamalarda olduğu gibi iade etme şansım var mı? Bilgisi olanlar lütfen cevap yazabilir mi?

5 CEVAP

Anonymus179224

Sanmıyorum ama yine de bir iletişime geçin belki müşteri memnuniyeti kapsamında bir güzellik yaparlar.

Elmas35

Mesaj gönderdim umarım olumlu dönüş sağlarlar, 10kglık paket aldım çünkü :( ve tekrar mama arayışına girecek olmam da ayrı dert.

Napim

Bunu yapmanız çok kötü olmuş. Birdahakine ilk deneme için 10 kg değilde 800 Gr gibi bir şey alabilirsiniz petshoptan açık alırsınız

Minimesi

Bence kabul etmezler çünkü kullanılmıs paketi birdaha satamazlar

Elmas35

Çok seçici değiller aslında ve şimdiye kadar denediğimiz tüm mamaları yediler. Normalde evet dediğiniz gibi yapıyorum önce ufak paket deneyip sonra büyük alıyorum, fakat bu sefer sanırım fazla olumlu yanaştım mamaya karşı ve nasılsa yerler diye büyük paket aldım :( belki de ben kuruntu yapıyorum, dün fazla yaş mama yediler ve çok acıkmamış olabilirler