Kedi Aşıları

kedimedi129

Kedimi karantina nedeniyle uzun zamandır veterinere götüremedim ve iç dış parazit aşılarını yaptıramadım evde damla şeklinde uygulasam sorun olur mu yoksa tekrar baştan mı başlanmalı karma vb. aşılara.. ve kedimi yeni kısırlaştırdım bi önemi var mı?

1 CEVAP

MinikPati191

Yavruluk dönemimde olan art arda aşıları geçtikten sonra yıllık aşılar oluyor tabi ki yapılması gerekir, kediniz en son ne zaman aşı oldu vb bilmediğimiz için burda kimse cevaplayamaz vete sormanız lazım ne zaman olacak bir sonraki aşılarını diye