Soğuk Alginligi

mhtpyldz

Merhaba arkadaslar , kedimin agiz etrafinda sislikler farkettim dün veterinere gittim soguk alginligi dedi ve antibiyotik tedaviye basladi , istahi yerinde , ama igneden sonra cok keyifsizlendi , mutsuzlasti , ben bi kac gün malesef is dolayisiyla sehir disinda olacagim , yaninda birileri var ama tedirgin hissediyorum . yarin son antibiyotigini olacak , vet istahi yerinde ise cok endiselenme dedi ama bilemedim :/

3 CEVAP

Ateşi var mı ciğerleri dinlenildi mi burnu tıkalı mı lenf modülleri şiş mi neye göre soğuk algınlığı anlayamadım pek fazla ama keyfi yerindeyse sıkıntı yok

Lynda

Patilerini sıcak tut. Pencere önlerinde , soğuk zeminde vs. oturuyorsa altına sıcak tutacak bir örtü koyabilirsin.Geçmiş olsun.

mhtpyldz

Atesi normal - cigerleri dinlendi evet zaten sonra antibiyotik yapti :/