Kızım Bir Yaşında Göz Çevresi Çok Akıyor Acana Mama Bunu Önlüyormuş Acaba Hangisini Kullanmalıyız

Miaes

Maltese ırklarının genetik hastalığı göz akıntısıymış. Beslenme şekli bu durumu etkiliyormuş. Acana mamayı çok tavsiye ediyorlar fakat hangisini kullanmalıyız bir yaşındayız

4 CEVAP

Mustafanacar

Mito kedi maması onun yerine kennel var

Faytekin

Bizim patronunda var maltesse, ben onlara Acana Wild Coast Balıklı mamasini önerdim ve o günden beri başka mama kullanmiyorlar, o kadar iyi geldi ki her anlamda size de önerebilirim,deneyip gozlemleyin tabi ki hepsine iyi gelecek diye birşey yok ama ilk olarak bunu öneririm.

mihriii

mito ve bonacibo kullanmıştım ben seviyolar enjoya da bakabilirsiniz

mihriii

ay yanlış soruya yazmışım öcmpmdpdnxpsm