Brit Care Puppy

Havanese_Siri

Anket

Puppy Hypo-Allergenic Lamb&Rice
(1 oy)
Puppy Grain-Free Salmon&Potato
(2 oy)
Brit Premium Puppy Tavuklu
(1 oy)
Brit Care Önermiyorum
(2 oy)
Toplam (6 oy)

Kaliteli ve tahılsız bir mama arıyorum, Acana ve Orijen düşünüyordum fakat çok pahalı. Brit Care önerir misiniz? Küçük ırk yavru köpeğim için hangi çeşidi daha uygundur sizce?

4 CEVAP

Havanese_Siri

Teşekkür ederim önerinizi dikkate alacağım

Havanese_Siri

Tabiki tahılsız olan grain free:) Onu biliyordum (yine de teşekkür ederim) fakat somon ve patates içeriği pek hoş gelmedi diğerleri az içeriyorsa problem olmaz. Hypo-allergenic de tahılsızdır diye düşünüyorum çünkü alerji yapan glisemik değeri yükselten tahıllardır

Yavru_kedii

Tabiki tahılsız olan grain free:)

Yavru_kedii

Hipoalerjenik olan tahıllı maalesef bence tahılsız kullanın hele hele premium dan uzak durun aman o çok berbat