Mama Derdimiz Bitmedi :)

Elmas35

Mama derdimiz bitemedi lütfen yardım :(. Şimdiye kadar denediklerim:

  1. Acana (severek yediler ama bütçeyi aşıyor)

  2. N&D tavuklu ve narlı olandan (fena dışkı kokusu yaptı ve bir kedimde bitmek bilmeyen ishal sorunu yaşadık fakat çok severek yediler hatta deli oluyorlardı mamaya)

  3. Applaws (4 çeşidini denedik 2sini baya sevdiler, diğer ikisi eh işte. Tek sorun: tedarik)

  4. Unique (veteriner önerdi, denemek için ufak paket aldım. Evet yeme garantili ve yediler, fakat içerik konusunda şüpheliyim, pek hoşuma gitti diyemicem.

  5. Fitmin (dün elime geçti ve sanırım ilk kez bir mamanın yüzüne bile bakmıyorlar)

Ne yapabilirim ne önerirsiniz? Bu konudan bunaldım ve sıkıldım ve artık uzun süre kullanabileceğim bir mama arıyorum.

22 CEVAP

Ben de aynı sorudayım hem bütçeye uygun hem güzel mama arıyorum advance bakıyorum ama o da uygun değil

baranertaga

Ben petline kullanıyorum içeriğini linkten ulaşabilirsiniz

Ben petline kullanıyorum içerik resmine linkten ulaşabilirsiniz

[url=https://hizliresim.com/R4Kuki][img]https://i.hizliresim.com/R4Kuki.jpg[/img][/url]

Ndnin başka çeşitlerini deneyebilirsiniz. Hem severek yemişler hem içeriği güzel. Farklı çeşitlerinde dışkı sorunu olmayababilir.

HepsiPati

Ben de çok mama denedim. Bozita dan 5 aydır çok memnunum. Tüy dökümleri de çok azaldı. Severek yiyorlar. Tahılsız geyik etli kısır olanı. Fiyatı da ND den uygun. 10 kg 370 tl.

Anonymus179224

Mattiseyi de değerlendirin :))

Elmas35

@cansumuezza6566 ben de bugün tekrar müşteri hizmetleriyle görüşme sağladım, hem numune gönderimi başlarsa kayıt oluşturdum ve yaza doğru büyük olasılık büyük paketlerin çıkacağını söylediler.

Elmas35

@marstakiyabanci evet tekrar başka çeşidine şans verebilirim
@hepsipati bu gidişle tüm mamaları deneyecez :) bozita da dahil
@haribooo matisse de ilgimi çekmişti. Bu mama konusu ne kadar yorucu