Yoğurt

baddem

Merhaba veteriner probiyotik olarak kedime yoğurt verebileceğimi söyledi. Kedim mamasından yoğurt yemeyi çok seviyor mamasını çok yemiyor ama onu silip süpürüyor. Her gün 1 kaşık yoğurt versem fazla olur mu?

5 CEVAP

CansuMikey

Bizim veterinerimiz her gün 2 kaşık verilebileceğini söylemişti.

MerveeYzgcgl

Bende şuan kedime yoğurt veriyorum daha doğrusu vermeye çalışıyorum. Asla yemiyor. Veterinerimiz haftada 3-4 gün 2 tatlı kaşığı verebileceğimi söylemişti.

Superisi814

Günde iki kasik yoğurt ya da kefir hayvanlar icin cok sagliklidir.Bagirsak florasini düzenler .Yesin elbette.Kuru mamasini da yer nasilsa.

eceyilmaez

Ben de yeniyim çok bilmiyorum ama haftada bir 1 yemek kaşığı koyuyorum önüne bitiremiyo zaten tam. Daha çok ama az az mi vermem lazım

syuhel

Ah benim kedimde yese ya ... Bizim ufaklik nefret ediyor . Ev yoğurdu vermeniz dahs iyi . Kefir de verebilirsiniz