Kısırlaştırma Sonrası Hareketsizlik

1622yl

Merhaba, okuduğum kadarıyla bazı kediler kısırlaştırıldıktan sonra hareket oranı azalıyormuş. Siz de böyle bir durum oldu mu? Olduysa kısırlaştırma ameliyatından ne kadar süre sonra oldu?

4 CEVAP

1622yl

???

1622yl

Güncel

Cansupakize

Benim kısırlaştırma operasyonu üzerinden 10 gün geçti bugun yakalıgı çıkardım ilk gün gibi hareketli koşturuyoruo duruyor. Suan böyle ileride ne olur bilmiyorum

gayelise

Yakalık kaç gün sonra çıkması lazım bizim veteriner 4. Günden sonra yalamasinda sıkıntı olmaz dedi