Kedim Bakınız Ne Yutmuş

Minnak53

Arkadaşlar merhaba,
3,4 gün önce kedim halsizleşti birşey yemiyor ve sürekli kusma şikayetinden bahsetmiştim 2 farklı veterinere götürmüştüm kusması durmuştu fakat çok mama tüketmiyordu garip davranıyordu bu sabah tekrar kusması başladı ben acemiydim bilmiyordum kedilerin her cismi yutacağını malesef ki minnak kancalı saç tokamı yutmuş bakınız bugün öğleden sonra doktorumuza tekrar gidicez .

11 CEVAP

Minnak53

Alacahürrem sorma çok kızdım kendime normalde temkinliyim banyo kapısını kapatırım oralarda bir deterjan kabı birşey yalamasın falan evde yerleri sildikten sonra durularım kurur öyle dolaşmasına izin veririm oyuncaklarda tüylü ve küçük şeyler almadım yutabilir diye ama tokalarımı kaldırmak hiç aklıma gelmedi iğne lastik toka bunlar en büyük hobileriymiş yutmak meğersem arkadaşlar aman dikkat edelim bilmeyen varsa dikkat etsin:(

Çok geçmiş olsun. Tam yaramazlar ya :)

Minnak53

Saolun arkadaşlar valla şoka girdim bütün tokaları kaldırdım ben nerden bileyim toka yutacağını kendime çok kızdım :(

yanik_kedi

Geçmiş olsun yavrum benim me kadar acı çekmiştir kıyamam :(

AlacaHurrem

Kediler buldukları her şeyi yiyebilecek türde garip canlılar.. İğne vb şeyleri de yutuyorlar aman dikkat edin :(

Nayeli

Paylaştığınız için tşkler
Yani en azından bizim dikkatli davranmamızın hatırlatması oldu
Çok geçmiş olsun

nelina_2002

ayy kıyamam yaaa

Benim1kedimvar

Bunu kusarak mi cikartti

Toscana

geçmiş olsun görünce şok oldum Allah korumuş yavrunuzu sağlıklı günler diliyorum

Minnak53

Evet kusurak çıkardı ve hiçbir vet anlamadı nolduğunu ama bu paylaşım çok eski şuanda yeni konu açtım başka sorunlarımız var:(