Kedimin 1 Tane Yavrusu Oldu Onu Sahiplendirmeli Miyim ?

10 aylik kedimin 1 yavrusu oldu 2 ay sonra sutten kesilince sahiplendirmeli miyim ? Kedim ona alışır birakamaz diye düşünüyorum ne yapmaliyim ? Sanırım yavru erkek buyuyunce oda kızgınlık yasar iki kedi evde endiseleniyorum.

3 CEVAP

batuhantopcu

Sahiplendirmenizi öneririm çünkü bir zaman sonra erkek kedi de kızgınlığa girecektir. Anne kedi yavrusu ile çiftleşmesi sonucu olacak olan yavrularda genetik bazı hasarlar oluyor diye biliyorum. Aynı aileden iki kedinin çiftleşmesi olmaz.

Bende böyle düşünmüştüm teşekkür ederim

Lynda

Kisirlastirisaniz neden olmasın , dışardan gelmediği için anlaşırlar da.