Veterinere Güveneyim Mi?

betul18

Normalde bugün kedimi kuduz aşısı için vete götürmeyi düşünüyoduk babam randevu için aradı aynı zamanda kısırlaştırmayla ilgili bilgi aldı ama benim aklıma bi şey takıldı veteriner demişki kuduz aşısını kısırlaştırma operasyonunda yaparım aynı zamanda antibiyotik de veriyomuş galiba ve kısırlaştırmak istediğiniz zaman 12 saat öncesi aç bırakıp getirin demiş ama kan testi vs bahsetmemiş kan testini ameliyattan hemen önce mi yapılıyo acaba yoksa birkaç gün önceden mi ve kuduz aşısını kısırlaştırmayla birlikte yapınca ağır olmaz mı?

1 CEVAP

Firuzecik

Kuduz aşısı başka zaman yapılmalı bence. Hem ameliyat narkoz antibiyotik bir de kuduz aşısı kötü olabilir. Kan testi isteğe bağlı. Ameliyattan önce yapılıyor sizin istemeniz gerekli.