Acil! Lütfen Bakın

Kedim 5,5 aylık bir kedi. Diş değiştirme döneminde ve arka dişetleri biraz kızarık ve arka dişleri biraz da sarı. Ben bunu veterinere söyledim ve üç gün boyunca antibiyotik vuralım belki bir şey vardır dedi ve kendi de net bir şey demedi Ben de boşu boşuna antibiyotik vurmak istemiyorum. Bu platforma sorduğumda diş değiştirme döneminde koku ve kızarıklık olur denilmişti. Lütfen yardımcı olun diş değiştirirken arka dişlerde sarılık olur mu? Vurdurmak istemiyorum antibiyotik.

2 CEVAP

golsahyildirim

Ben de burada okuduğum yorumlarda diş eti kızarıklığı oluyor diye okudum bu dönemde, ama diş renginin değişmesi-çürümesi hakkında bir yorum görmemiştim☹️ Birkaç veterineri daha arayıp bilgi alabilirsiniz belki.

Teşekkür ederim peki arka dişler düşüyor diş değiştirme döneminde yoksa onlar kalıyor mu?