Yardıma Muhtaç Bir Kedi

Senasakar

Bir yakınımın kedisi çok acil durumda. 11yasında ve burnunda olusan kötü huylu bir tümor var. Burnu düşmüş vaziyette şuan klinikte tedavi altında.Basta dışarıda yaralandığı için burnu bu şekilde sanıyorduk ama pansumanlarına ve ilaçlarına tepki vermedikten sonra doktorları burnunda tümör olduğunu fark etti. Sonra tedavi yöntemi değiştirilerek kediye kortizon verilmeye başlandı. Fakat 1 aydır tedavide ve yaşının da etkisiyle hiç bir şekilde olumlu yanıt vermedi işlemlere. Şu anlık yemek yiyip nefes alabiliyor, halsizliği tam yok ama veterineri iyileşeceği, iyiye gideceği hakkında net bilgi veremiyor. Yarası kabuk bağlasada tümörlü hücre gitmediği için tekrar başa sarıyor daha kötüsü yarası daha da büyüyor. Bu şekilde elimiz kolumuz bağlı durursak tümör yavas yavas dağılarak önce görememesine sonra yemek yiyememesine sebep olacak ve kedimizi kaybedeceğiz. Durumu onun ameliyatına ve kemoterapisine el vermediği için yaptırabildiği mümkün tedavilere cevap vermiyor ve kontrol altında tedavi olması gereken süre uzuyor ve onun için çok ağır bakım masrafları çıkıyor. Şu an Düzce Veteriner Tıp Merkezinde tedavi altında fakat başka şehirden uzatılan yardım elleriylede iletişime geçmek istiyoruz. Bize maddi ve manevi açıdan yardım eli uzatabilecek her anlamda destek olabilecek hayvanseverlerden haber bekliyoruz.

1 CEVAP

lesibon

Gerçekten neredeyse evime alacaktım ama evdeki kedim kedi görünce üzerine saldırıyor . Allah'ım şifa versin.