Kuru Mama

kaju1412

Kuru mamamızı hala seçebilmiş değiliz şu an aldığımız bonacibo bitmek üzere ve bu mamayı hiç severek yemeğini farkettim yeni toplu paket alıcaz ama markada hala karar veremedik. Nd düşünüyorduk yağlanma gibi bi sorun çıktığını öğrendim ve 12-15 kg lık paket alıcağımız için riske atamıyoruz brit care düşündük gdo var denildi acana orijen bütçemi çok aşıyor pro performans duymuştum içeriği çok iyi değil Royal, proplan kullanmam içeriğini biliyorum bu kadar kararsızlık içinde ne yapıcağımı bilemedim yardımcı olur musunuz

9 CEVAP

eceyilmaez

Benimki şu an royal kullanıyo bitince proplana geçeceğim araştırırken ND almaktan vazgeçtim çünkü üretildiği ülke mi ne bir şey değişmi tam olarak emin değilim yalan olmasin o kısmi ama şundan eminim kullanan kedilerin bobreklerinde fln çok fazla kristal oluşmaya başlamış ve mamanın yağ oranı artmış yani eskisi gibi değilmiş nd

Anonymus179224

Türkiye’ye 2010’ dan beri Sırbistan’dan ithal ediliyor N&D. Yurtdışında bu konuda herhangi bir başlık açılmamış, insanlar gayet memnun. Geri çağırılma da olmamış. Benim aldığım bir pakette nemli gibi çıkmıştı, iade ettim. Ayrıca kediler ölçüden fazla yemedikçe nasıl yağlanırlar anlayamıyorum doğrusu :/

Anonymus179224

Britten kaçınma nedeniniz gdo ise boşuna, hiç brit kullanmadım ama biliyorum ki bonacibo Türk malı içinde hormon, antibiyotik, gdo yok yok. Yapacağınız her tercih daha iyi olacaktır desem yeridir.

zibityus

gdo nun insanlar için bile zararlı olduğu ve kullanılmaması gerektiği ispatlanmadı benim bildiğim. sadece tercih edilmiyor. yani gdo lu da olsa brit öneririm ömür boyu aynı mama kullanmayın zaten en kötü senede 1 değiştirin. brit in fresh serisi güzel. bir de profine var daha önce önermiştim fakat unuttunuz heralde. nd de kullanılır bence. en kötü felicia.

eceyilmaez

Biliyorum proplan da çok iyi değil ama kilosu 60 tl falan N&D kilosu 70 75 tl gibi pahalı kalıyor benim için. Digerlerinden iyidir diye proplan alıyorum bende mecbur :(

Mehmetkr

Nd ve brit care iyidir. Bu ikisine kötü dediler de size bonaciboyu mu önerdiler cidden gülünç. Boncaibodan çok daha iyi mamaları var bu iki markanın. Aynı zamanda naturea da iyidir

Mehmetkr

Proplandan iyi hala içi tahıl dolu manalara o kadar para vermek akıl karı değil

kaju1412

Brit mi daha iyidir brit care mi siz hangisinden bahsettiniz bir de ?

pro plan iyi bir mama . ha acana orijen daha iyi bir mama olabilir ama bu pr planın kötü olduğunu göstermez