Erkek Kedi

burtex

Arkadaşlar şuan evimde bir erkek kedim var ev kokuyo diye pencereyi açtım kaçmaya çalışırken pencerenin önünde onu yakaladım ilk defa tıslayarak bana saldırdı kolum kan ve çizik içinde kaldı şimdi pencerenin önünde oturuyo ve pencereye yaklaşsam miyavlayıp tıslıyo dışarıda bi kedi var onada saldırdı şuan ne yapacağımı bilmiyorum akıl verin lütfen

7 CEVAP

Queeninannesi

Kısır mı. Kızgınlığa girmiş olabilir

burtex

kısır değil bugün ilk defa bu kadar agresifleşti ve şimdi pencereden çıktı geride getiremedim

Queeninannesi

Mart ayındayız çok kötü şeyler olabilir. Evden kaçabilir sokakta yaralanabilir o yüzden kısırlaştırın

tika_waylan

Kediniz nasil geldi mi geri?

burtex

kedim sokağı hiç bilmiyo akşam bir iki saat duvarın tepesinde oturdu yaklaşık 1 2 saat sonra geri döndü veterinerle görüştüm ama şuan için yakaladığımda tırmalıyo

Duman14

İnsanlardada görülür ergenlikte duygusal dalgalanmalar kediniz şuan ergenlik geçiriyor olabilir

Havanese_Siri

kızgınlığa girmiş olabilir