Boyunluk Kaç Gün Kalmalı

gayelise

Kedim 4 gün önce kisirlasti veteriner yarın boyunlugu çıkarabiliriz yalasa da dikişleri bir şey olmaz dedi normalde ne kadar kalması gerekiyor

2 CEVAP

elifemekci

Bizim dişi kedimize hiç yakalık takılmadı çok rahattı estetik dikiş olduğu için yalasa da bir şey olmaz hiç strese sokmayalım demişti hekimimiz. 2. gün ordan oraya koşuyordu çok rahattı yakalık olmayınca. Bence çıkarabilirsiniz hekiminiz de öyle dediyse

gayelise

Yakaligi taktirmiyor zaten 4 gün yalamasin yeterli dedi yakalık takamadigimiz için bol bir kıyafet giydirdik 24 saat başından ayrilmiyoruz ama insan korkuyor dikiş ipleri dışarda çünkü çekip koparır kanatır diye korkuyoruz