Dudağında Oluşan Kızarıklık

SedaSD

Merhaba. Dün gece kedimin ağız kenarında bir kızarıklık fark ettim. 4 gün önce veteriner kontrolü olduğunda hiçbir sorunu yoktu bu yüzden kazaklarımı çok ısırmasından kaynaklı olduğunu düşünüyorum ama yine de size sormak istedim

2 CEVAP

kedicigim1054

yün ağzını tahriş etmiş olabilir ama diş firçalamamakta ağızda kızarıklığa neden olabiliyor... kedinizin ağzında salyalanma var mı dişlerini fırçalamıyorsanız fırçalayın ve küçük dostunuzu veterinere götürün derim

SedaSD

Salyalanma yok, veterinere götürmeden önce de böyle bir tahriş vardı götürdüğümde kazaktan dolayı olduğunu söyledi. Fakat içim rahat etmiyor götüreceğim tekrardan