Siz Karar Verin?:)

Yavru_kedii

Anket

Japon Balıkları
(2 oy)
Lepistes
(2 oy)
Ciklet
(0 oy)
Melek
(4 oy)
1 tane tek başına beta besleyebilirsin:)
(10 oy)
Toplam (18 oy)

Merhaba biz Japon balıkları besleyecegiz ama bir tane daha akvaryum alacağız hangi balıkları besleyeyim
Sırasıyla fotograftakiler
Lepistes
Ciklet
Melek
Betanin fotoğrafı yok ama şu linkten bakabilirsiniz bu balık tek başına yaşıyor başka balıklarla hatta kendi türleriyle bile anlaşamıyor birbirlerini öldürüyorlar

14 CEVAP

Gofretsla

Canım melek balığına bakabileceğini zannetmiyorum çünkü bakımınsa çooooook hassas olunması gerekir bu yüzden sana beta öneriyorum:)

Havanese_Siri

lepistes bence (kıskanmasın betanın güzelliğini :) maşallah)

kopekhayrani

://

panpo

akvaryum zeminini yapay bitkilerle kapladığınız takdir de yavru da alabilirsiniz akvaryumun büyüklüğü yeterli ise ciklet ve melekler dışındakileri aynı akvaryumda bakabilirsiniz melekler diğer türlere karşı oldukça agresif olabiliyorlar ne yazık ki

Yavru_kedii

:))

kopekhayrani

Kesin beta ayrıca veya japonlarla durur lepistesle durur

kopekhayrani

lepistesten yavru alamassın bide her beta lepistesle durmaz

kopekhayrani

Yanlış yazdım özür dilerim

kopekhayrani

Bende 1 beta 2japon 1çöpçü 1neon 2erk lepistes 2dişi lepistes var ama 1dişi akvaryumda kayboldu yaa arıyom arıyom bulamıyom acaba nasıl bulurum

kopekhayrani

O dişi lepistes olan

Yavru_kedii

Ben hepsini aynı akvaryumda beslemem ayrıca yavru derdimde yok

kopekhayrani

Var demedim ama

Yavru_kedii

://