Acana Puppy Small Breed Besleme Tablosu Anlaşılır Değil

ozgehan

5 aylık, 4kg olan maltese köpeğim için ilk kez Acana Puppy Small Breed aldım ama günlük ne kadar mama tüketmesi gerektiğini arkasındaki tablodan anlayamadım bilgisi olan varsa yardımınızı bekliyorum

3 CEVAP

mericcdoga

Dikey kolondan köpeğinizin kilosunu yatay kolondan da köpeğinizin ırkına ve yaşına göre şu anda olması gereken kilosunu bulup kesiştirerek ne kadar mama vermeniz gerektiğini bulabilirsiniz

ozgehan

Teşekkür ederim ☺️

mericcdoga

Yatay kolondan yetişkinliğinde olması gereken kiloyu buluyorsunuz o kısmı yanlış yazmışım