Arkadaslar Bu Kokuyu Ne Yapacagim

aycacetin2472

Yeni kum almistim. Ev sirf kedi çişi kokuyor. Yani. Dayanilmayacak gibi. Kumdanmidir sizce eski kumu tekrar alayimmi hu kumun ustunde kokulu yazmiyo diyerinde. Yaziyordu Quik ince taneli. Simdi aldigim sweety cat mi oyle bsy nedeni ne. Annem boyle devam ederse kedi istemiyor :(

8 CEVAP

Kediniz erkekse kızgınlıkta evde farklı noktalara iz bırakmış olabilir. Eğer böyle bir durum yoksa kumunuzu değiştirin ve kapalı kedi tuvaleti alın. Ben ********* Kalın taneli bentonit kedi kumu kullanıyorum kapalı kedi tuvaleti ile hiç koku olmuyor. Zaten topaklanması harika bir kum. İnce tanelisinin performansı daha iyi ama eve taşınabiliyor. Arada hissedilir bir fark olmuyor zaten kalın ile ince taneli kumunun.

Duman14

Sanicat deneyin bana hep onu önerdiler

aycacetin2472

Sweet cat. Adı

aycacetin2472

Inte yazinca cikmiyor bosuna bakmayin tekzenden uygun diye almistim

aycacetin2472

Kedim disi kisir. Evet zaten bizde oyle dusunduk tekrar baska kum alacagiz

aycacetin2472

Bakacagim. Markalara fakat topaklanmasi veya dagilimi onemli deyil kokmasin. Yeter. Guzel koksun oyle bir marka varmi acaba :)

ilknrdaisy

Bazı kumlar sabun kokulu, pudralı hatta lavantalı gibi çeşitli kokulara sahip. Ben genelde sabun kokuluyu kullaniyorum, kedi tuvaletini yaptiktan sonra gomuyor boylece dışarıya sadece sabun kokusu kalıyor. Bulabilirsen pudralı ya da sabunluyu tavsiye ederim.

aycacetin2472

Tesekkurler yarin bakacagim :)