Sokaktaki Kedilerim

Duman14

bu aralar sokağımızdaki hamile kedi sayısı çoğalmaya başladı 1-2 tanede 1.5 aylık yavru var hepsi hamile. o yüzden bebekler sağlıklı olsun diye her gün beslemeye çalışıyorum dumanın mamasından vermemi annem istemiyo çünkü çok hızlı bitiyor evde LaVital var ondan veriyorum ve daha demin schesirin sanırım yaş mamasından verdim dumanın mamasının yanında hediye gelmişti 4 paket 2 sini verdim yediler baya sevdiler bana tam olarak güvenmiyorlar o yüzden yaklaşamıyorum her neyse bu kedilere verebileceğim ucuz bir mama var mı dumana çok masraf yapıyoruz kendim karşılayabileceğiim bir şey olmalı belirli bir bütçem yok ama şuan diyebileceğim tek şey param şuan 0 yani petlebi yarışmasına katıldım mama almak için ama kazanamadım ve annem dumana mama aldığı zaman yanında hediye olan şeylerden seçiyorum ucuz ve kaliteli mama biliyormusunuz

10 CEVAP

Duman14

Sorumla ne alaka ayrıca benim cins almamın sebebini herkes biliyor barınaktan alacaktım kardeşlerim çok küçük ve büyük kedilerden korkuyorlar diye alamadım onun yerine sokaktakileri beslemeye çalışıyorum soruma yararlı olcaksan yaz olmıcaksan lütfen cevap verme acil bir konu

yanik_kedi

Nelina_2003 zımbırtısi duman14 dün cins takıntısı olmadığını buradaki herkes iyi biliyor o gerçek bir hayvansever senin gibi küçük ve çocuksu hareketleri yok senin gibi şımarık çocuklar hayvanları oyuncak olarak görüyor o yüzden sen bence buradan defolmalısın he ne dersin??!!

Duman14

Soruya cevabı olan yok mu sadece 2 paketim kaldı mamadan haftasonu vereceğim onlarıda yeni yaş mama alana kadar mecburen kuru mamayla idare ettircem kuru mama bol her sabah vereceğim inşAllah yardıma ihtiyacım var

Yavru_kedii

Gönüllü VETERİNER bulmaya çalışsak? Bende araştıracağım dışı kedilerin kısırlaştırmak konusunda
Lavital yerine bonacibo ya da mito öneririm daha uygun fiyata geliyor:)

Duman14

Şuanda evdeLaVital vardı ondan veriyorum burdaki kedilere ben olmasamda sokaktaki bir kaç kişide yemek veriyor ama bir amca eti falan çiğ veriyor yemek istemiyorlar ben yaş mama getirince üşüşüyorlar haftasonu yaş mama verdiğimde yavrulara ayrı vermeye çalışacağım büyüklerden korkuyorlar ve gelemiyorlar

ben buradaki bir petshoptan aldım yemedi dışardaki kediler

nelina_2002

sen niye cins aldın?

Duman14

Bu arada hediye gelen yaş mama hills miş science plan yazıyor üzerinde sağlıklı sanırım

aycacetin2472

Bn zor durumda kaldigimda *********dan siparis veriyorum. Veridmde gelicek ins yarin. Geya obursu gun

panpo

kuru mamayı ıslatarak verebilirsiniz