Arkadaşlar Acil Lütfen Bakın

Elviss

Merhaba arkadaşlar kedimi tararken böyle bir şeyler karşılastim kedimin önceden atlattıgi mantar problemi var derisi döküntülu olmadığı için pek mantara benzetemedim ama kocaman boşluk var sert mi taradim da döküldü tüyleri daha once karşılaşan var mı yarın sabah vete gideceğiz ama çok korkuyorum döküntü olan yerde sisligi var doktoru kilcar damar sisligi asidan sonra geçer dedi neyse bilen gören varsa yazabilir mi . Teşekkürler

10 CEVAP

panpo

mantar olabilir acilen veteriner görmeli

Yavru_kedii

Lütfen bizi bu konuda bilgilendiriniz...

Elviss

Arkadaşlar kedim egzama olmuş döküntüsü o yüzdenmiş bu sabah veterinere gittik 2 hafta batikon ile güzelce bastıracak sileceğim daha sonrasında tüy oluşumu başlamazsa aşı vurulacak vet. hemen vurmayalım batikonla çözebiliriz belki dedi dünyanın en iyi veterineri neyse umarım 2 haftada kedim düzelir.Bağışıklık sistemi kızgınlıkta baskılandığı için stresle beraber meydana gelmiş olabileceğini söyledi. Şuanlık sağlık durumu iyi sadece poposu kel :)

Elviss

kimse bilmiyor sanırım

Elviss

o kadar insan gördü yazacak en küçük bir tecrübeniz yok mu -_-

nildogcat

Benim kediminde aşı olduğu yerde böyle bir dökülme olmuştu yakın zamanda o bölgeden aşı oldu mu?

Elviss

Daha önceden olmuştu ama şişliği var diye diğer taraftan yaptılar asıyı bu sefer yakın zaman da kist asısını oldu ama o taraftan değil teşekkür ederim yanıtladığınız için

yanik_kedi

Çok geçmiş olsun kuzum :)

yanik_kedi

Kuzuma olacaktı :)

Elviss

Birde türlerinin dökülmesinin azalması ve güzel çıkması için ağızdan tablet verdi bitkisel içinde 250 tane var her gün bir tane vereceğim onun haricinde başka bir durumu yok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için