Kısır Kedinin Çiftleşme Hareketleri Yapması

Bikedi

Merhaba kedim yaklasik 10 aylik, erkek. 6 ayini doldurunca kisirlastirmustik. Fakat bir haftadir kolumuzu bacagimizi tutup ciftlesme hareketi yapiyor. Bu sabah ta yorganima aynisini yaparken gordum. Bir kac damla da sivi birakmis oraya. Ne oluyor? Bu normal mi?

6 CEVAP

ilkim2410

harekete alışmış olabilir ama sıvıyı bilmiyorum belki yalamıştır belkide tam kısırlaşmamıştır

Bikedi

Tam kisirlasmama gibi bir durum olabiliyor mu???

ilkim2410

korkulacak bir durum yok.İçinde parça kalmış olabilir bir baktırın isterseniz :)

Melisaruk

Aynı durumu az önce yaşadım. Ayısına saldırırken yakaladım, bi yandan da garip arip miyavlıyordu. 2.5 yasında ve 7 aylıkken kısırlastırdık. Daha önce böyle bir durum yoktu. Ayısıyla sadece oynardı. Durup dururken Nerden cıkmıs olabilir bu. Hiç güdüsel bile olsa hareketin anlamını bilmiyor bile.

Anonymus179224

Erkekler kısırlaştırılca cinsel isteği yok olmaz zaten ama sıvı konusunda pek bir bilgim yok fakat daha önce kısırlaştırma sürecinde sıkıntı yaşanmış ve dolayısıyla ikinci kez kısırlaştırılmış kedi ile karşılaştım :/

Bikedi

Veterinere mesajla sordum. İcgudusel hareketler dedi. Koku birakma gibi bir durum olursa getirin dedi. Ben de saskinim. Bu sabah gene kolumuza bacagimiza saldirdi ciftlesme hareketleri yaparak...