Kedi Çok Hareketli

geceleri akşamları felan çok hareketli oluyor neden?

3 CEVAP

gündüzleri enerjisini atamıyor muhtemelen.. Yatmadan önce iyice yorun faydası olur :)

Seda19

Aynen benim kedim de geceleri kolumu bacagimi isiriyordu kalkayim da oyun oynayayim diye bende yatmadan once yorulana kadar oynatiyordum su siralar deliksiz uyku cekiyoruz :)

kopekhayrani

Biz aşırı yaramızlığından dolayı ona çocukların bindiği plastik dev kamyon aldık içine binip yatardı bazende yatmadan önce onla oynadığı için oracıkta uyuyup kalması tek güzelliği diyebilirim minnağımızın:)