Fikirleriniz/Deneyimleriniz Önemli.

ernbuse

Kedimi yeni kısırlaştırdım. Hemen mama değişikliği yapmayacağım. Fakat alacağım mamayı seçmek istiyorum. İçerik araştırmama göre Pro choice, Felicia, Mystic (şuan kullandığım), La Vital önerildi. Mysticten çok memnunum. Kedim seviyor ve tüyleri daha sağlıklı oldu. Felicia dan numune talep ettim. Kullanan arkadaşlar var mı? Fikirlerinizi bekliyorum.

4 CEVAP

golsahyildirim

Felicia kullanıyorum bir hafta falan oldu sanırım, kedim severek yiyor. Proplan'ın yaptığı ağız kokusunu ve simsiyah sert kaka problemini Felicia giderdi, direkt geçiş yapmama rağmen üstelik. Felicia genel olarak beğenilen bir mama. Bütçeniz benim gibi orta halliyse tercih edebilirsiniz. Mystic içeriğinin yarısının et olduğunu yazsa da birçok insan sonuçlarından şikayetçi, denemeye çekinip Felicia almıştım. İyi ki almışım diyorum şu an💛

kaanpolat

Bütçeniz varsa brit care alın derim yoksa mystic se devam edin felicia ya felan hiç bulaşmayın içinde et bile yok yada nd nin az tahıllı olanlarını deneye bilirsiniz 110 TL felan

Elmas35

Bütçeniz müsaitse acana veya brit care öneririm. Daha uygun mama arıyorsanız Matisse de fena değil veya proline olabilir. Fakat son ikisini hiç kullanmadım. Kullanıcıların tecrübeleri sizin için daha faydalı olabilir.

Elmas35

Pardon proline yazmışım. Profine olacaktı o.