Yaz Geldi

hayvankurtarma

Merhaba yine ben artık yaz a girdik hayvan severler:) bu yaz sicaginda dişaridaki can fazla susuyor ve acikiyor ve fazla sicak oldugunda gunes carpiyor onlar icin bir kap mama ve su koyalim disariya tek kedi kopek icin degil kuslar icinde bir kaba kus yemi koyalim ve onlarin rahat edebilecegi golgede kalabilecegi bir ev yapalim;)

9 CEVAP

Havanese_Siri

Çok doğru bizim de en alt katta oturan komşumuzun balkonunda kedi doğum yaptı umarım sahiplenen olur (çok da şekerler maşallah) ben alamıyorum eve annem izin vermiyor

hayvankurtarma

İnş iyi insanlar sahiplenir yavrucukları

HakanCanKinik

Brit Care'a geçiş yapacağım için mağazamın ordaki kedilere ProPlan'ı vericem. :)

yanik_kedi

Katılıyorum arkadaşlar bu sıcak yaz günlerinde minik dostlarımıza sahip çıkalım

hayvankurtarma

;))

hayvankurtarma

Tmm

hayvankurtarma

Ben n&d vermeyi düşünyorum olurmu?

Havanese_Siri

ben de kullanmadığım mamaları sokak hayvanlarına veriyorum

hayvankurtarma

Süpersinizz