Köpeğe Mikro Çip

Havanese_Siri

Sizce Siri'ye mikro çip taktırmalı mıyım, faydası veya zararı olur mu? Ortalama ne kadar bir fiyatı var? Yaz tatilinde şehir dışındaki yazlığımıza uçakla gidiyoruz, yolculukta böyle bir zorunluluk olur mu? Mikro çipi ne zaman taktırmalıyım (şu anda 2 aylık)?

8 CEVAP

Duman14

Taktırsanızda şöyle bir durum var siz hayvanınızı bilgisayardan falan takip edemiyorsunuz ayrıca hayvan bulunsa diyelim bulan kişinin çip tarayıcısına ihtiyacı var ve çoğu yerde bu alet yok yani denk gelmesi büyük şans olur bence bir kimye veya adresli tasma daha çok işe yarar herkes yardımcı olabilir

Duman14

Kimye değil künye olacaktı

Havanese_Siri

teşekkür ederim mikroçip yerine kimlik tüpüne karar verdim

Havanese_Siri

tasmasına takarım

Havanese_Siri

Teşekkürler :)

yanik_kedi

Mikro çip yerine adres tüpü güzel fikir iyi tatiller :)

Yavru_kedii

Aynen acısız rahatsız etmeyen bir yöntem şimdiden iyi tatiller:)

Havanese_Siri

Teşekkür ederiz :)