Tüy Yumağı Önlemek İçin Kedi Maltı Önerebilir Misiniz ?

Kedim 3 gün önce çıkardı ve çıkarırken çok zorlandı çok öksürdü tüy yumağıydı hepsi nasıl önleyebılırız düzenli taze ot da verıyoruz

11 CEVAP

Gogomi

Gimcat kullanıyorum ben 🌸çok memnunum

Ben de trixie kullanıyorum. Şekersiz olanını alın. Ben de çok memnunum..

Anonymus386040

En iyisi Gimcat. Trixie de gayet iyidir. Ben Trixie kullanıyorum çok seviyor. 2-3 günde 1 cm kadar yalatmalısınız.

Serra01

Gimcat ürünleri çok kaliteli denemenizi öneririm

Anonymus179224

Ben Trixie kullanıyorum, Beyim çok memnun 😁 şekersiz olarak iki çeşidi var: peynir aromalı ve kedi çimi aromalı. Hem fiyatı uygun hem koruyu içermiyor, günde 6cm vermeniz gerekiyor yoksa işe yaramaz.

Bikedi

Herkes söylemiş. Ben de gimcat kullaniyorum. Cok memnunuz

gizemesersoy

gimcat kullanıyorum pahalıdır, öncesinde daha ekonomik olan beaphar markasının maltını kullanırdım gayet memnundum.

kaanpolat

One way yada trixie

seliinkececi

Zoo Vital kullaniyoruz kedim hem tadini cok seviyor hem de diskisinda tuy goruyorum :) gimcat almak istemistim ama pahali geldiginden zoo vital aldim tavsiye ederim

golsahyildirim

ben vets plus kullanıyorum, dışkısında tüyleri görüyorum tavsiye edebilirim👍🏻 fiyatı diğer maltlara göre uygun.

Fikirleriniz için teşekkür ederim dikkate alıcam :)