Matisse Hakkında Düşünceleriniz??

dimple_

Matisse somonlu kısır kedi maması almayı düşünüyorum kullananlar yorumlarını yazabilir mi? Ne düşünüyorsunuz?

3 CEVAP

Matisse markasının pirinç içeriği oldukça fazla :/ Bozita markasının tahılsızlarını tercih edebilirsiniz onun yerine :)

Ben kullanıyorum brit Care den geçtim sindirimini düzene soktu ishal olmuştu çok fena brit tavşanlıdan sonra. Ama sanki doymuyor çok yiyor. Pirinç oranı fazla gerçekten ama şimdilik memnunum uzun dönemde bilmiyorum ne olur. Tüylerinde bi değişiklik olmadı tüy dökmüyor.

fettahaltuntas

kediniz şeker hastası olabilir uzun vadeli kullanimda pirinc orani cok yuksek