Neden Yaptığını Anlamadım

Luckyssss

Meraba sevgili hayvanseverler 1 ay önce kızımın yavruları oldu bugun 1 aylık oldular kızım yemek yerken yavruları ona yaklaşınca tepkisi hırlamak oldu sizce bu normalmidir endişelenmelimiyim devamı gelir mi yavrularını bu kadar erken dışlayabilir mi ?

4 CEVAP

ilknrdaisy

Gayet normal bir davranış telaşlanmaya gerek yok :) onlari dışlamadi sadece yemegini kıskandı:) yemek yerken onunkini yavrulardan ayrı bir yere koyun onun dışında sorun yasamayacaksinizdir. Daisyde yavrularına 1 aylikken ayni tepkileri vermişti hatta 40 gunlukken artik emzirmek istemiyordu sutu de kesildi sonra... Korkulacak bir sey yok

Luckyssss

Tesekkür ederim uygulucam dediğinizi :)

ilknrdaisy

Kopekler zaten hep yemeklerini kiskanirlar bazıları sahiplerinden bile kiskaniyor, karşısındaki yavrusuda olsa yemek için o an onu rakip goruyor :) telaslanmayin kesinlikle ayri odada vermeyi deneyin :)

Luckyssss

Sokak köpeği bi dostum vardı panzer elinden tutar gibi kuyruğundan tutuyodum elim boynunda arkadas gibi geziyoduk köpekten köpeğe huy degisiyor iste :)